Pikku Pohjola 1 -valinnat: 2001-tytöt

2001-syntyneiden tyttöjen ensimmäisen pelaajapolkutapahtuman pelaajavalinnat ovat tehty.

Julkaistu 30.3.2015 15:45

Valinnat ovat tehneet ikäluokkavalmentajat Tiina Ahlstedt ja Marko Nikulainen.

Pikku Pohjola 1 -leiri järjestetään 2.-3.5.2015 Eerikkilän urheiluopistolla. Valituille pelaajille lähetetään henkilökohtainen kutsu sähköpostilla.

Jos kutsu ei ole jostain syystä tavoittanut, pyydämme valittuja pelaajia olemaan yhteydessä leirivastaava Ari Haapalaiseen ari.haapalainen(at)liiketalousopisto.fi tai puh. 050 357 3434.

Valinnat 2001-tyttöjen Pikku Pohjola 1 -leirille
2.-3.5. 2015
Eerikkilän urheiluopisto

Maalivahdit    
LOTTA-MARI HAKAVA LOHJAN SALIBANDY
ANNIKA HYTÖNEN KIRKKONUMMI RANGERS
ANNA HYYTIÄINEN IFK GRANKULLA
EMILIA IKKALA WESTEND INDIANS
JUULIA KATAJA RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS
HEINI LAINE FBC REMIX
ANNA-MARI LEVÄLAMPI PORVOON SALIBANDYSEURA
VIIVI ANNI MARIA VIRTANEN KALANNIN PALLO 65
     
Kenttäpelaajat    
NIINA AHOLA LOHJAN SALIBANDY
MIKAELA BACKMAN PORVOON SALIBANDYSEURA
TIIA DAHLSTRÖM TIKKURILAN TIIKERIT
JANNIKE GRÖNROOS FLOORBALL CLUB TURKU
EMMA GUSTAFSSON SASTAMOLO KINGS FLOORBALL
TEA HOIKKALA PIRKKALAN PIRKAT
NINNI HUOVINEN LEHMO BALLS -96
MERI-HELMI HÖYNÄLÄ LOHJAN SALIBANDY
IIDA JUURES PÄIJÄT-HÄMEEN SALIBANDYSEURA
JASMIINA JÄRVINEN FBC BALLCRACKERS
MARIKA KANKAANPÄÄ PIRKKALAN PIRKAT
LAURA KARINIEMI PORVOON SALIBANDYSEURA
NEA KEIHÄS FLOORBALL CLUB TURKU
ALISA KETTUNEN LEHMO BALLS -96
TIIA KIVISTÖ PIRKKALAN PIRKAT
NOORA KOMULAINEN PAPAS
JUTTA KUUSITAIPALE LEHMO BALLS -96
ELLI KYLMÄLUOMA Team Astraia - KELLON LYÖNTI
ROSA-MARIA KYRÖNLAHTI SALIBANDYSEURA VAASA
VENLA LIISA LAINE RAUMAN SALBA
HETTA LATVALA KALVOLAN KEIHÄS
MARIKA LEHVILÄ ÅDALENS IDROTTSFÖRENING
SINI-TUULIA LILJAVIRTA ÅDALENS IDROTTSFÖRENING
ANNA-KAISA LINDÉN STEELERS JUNIORISALIBANDY
IIDA METTÄLÄ FLOORBALL CLUB TURKU
PINJA MYLLYMÄKI PIRKKALAN PIRKAT
ALISA MÄKELÄ STEELERS JUNIORISALIBANDY
ELINA NIEMI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT
SINI NIINIKOSKI PÖYTYÄN URHEILIJAT
EMILIA OLLIKKALA Team Astraia - HAUKIPUTAAN HEITTO
MILLA ORAVA RSB-TEAM
LAURA PIIROINEN KALANNIN PALLO 65
IIDA RASK LOHJAN SALIBANDY
MELISSA RISSANEN SB-PRO NURMIJÄRVI
JONNA RYÖNÄNKOSKI LOHJAN SALIBANDY
HENNA SAARINEN FLOORBALL CLUB TURKU
ENNI SALIN RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS
JANICA SALMI SALIBANDY NAANTALI
NELLI SALMIO BANDY BOYS-88
ALINA SALO FORSSAN SUUPPARIT
KAIE SINOR BB-88
IDA SUNDELIN INNEBANDYFÖRENINGEN BLUE FOX
RIIKKA VALKAMO KOOVEE
AINO EMILIA VISKARI SALIBANDY CLUB CLASSIC
MERILIIS TAMM PORVOON SALIBANDYSEURA
KALPANA TARVAINEN PORVOON SALIBANDYSEURA
NEEA TERVONEN TAPANILAN ERÄ
OLIVIA TUOMI Team Astraia - KELLON LYÖNTI