Akatemiavalmentajat

Viimeksi päivitetty 30.1.2017 12:23

Pääkaupunkiseudun urheiluakatemia, Urhea

Urhean valmennusryhmä

Valmennusryhmän vastuuhenkilö Lasse Eriksson 0400 529 016 tai lasse.eriksson@floorball.fi

Mäkelänrinteen urheilulukio

Valmentaja, tytöt Kati Suomela 0500 777 069 tai kati.suomela@marsky.fi
Valmentaja, pojat Lasse Eriksson 0400 529 016 tai lasse.eriksson@floorball.fi

Pohjois-Haagan yhteiskoulu

Valmentaja Joonas Naava 040 502 1328 tai joonas.naava@tapanilanera.fi

Liiketalousopisto Perho
Valmentaja Ari Haapalainen 050 357 3434 tai ari.haapalainen@liiketalousopisto.fi

Turun Seudun akatemia
Kerttulin urheilulukio
Valmentaja Atte Juuti 0400 509 909 tai atte.juuti@turku.fi

Pori Sport Academy
Antti-Jussi Härkönen 044 701 5273 tai antti-jussi.harkonen@pori.fi

Tampereen akatemia
Sammon keskuslukio, Pirkanmaan ammattiopisto
Valmentaja Hannu Santanen 0400 602 225 tai hannu.santanen@koovee.fi

Etelä-Pohjanmaan urheiluakatemia
Valmentaja Mikko Helanen 0400 529 027 tai mikko.helanen@floorball.fi

Oulun seudun urheiluakatemia
Valmentaja Karo Kuussaari 050 589 3899

Keski-Suomen urheiluakatemia
Valmentaja Pasi Kotilainen 045 885 8797

Päijät-Hämeen urheiluakatemia
Valmentaja, avoin

Pohjois-Savon urheiluakatemia
Valmentaja Mikko Tiihonen 050 548 6654 tai mikko.tiihonen@floorball.fi