Junioreiden SM-mitalistit 1990 - 2015

Juniorisarjojen SM-mitalijoukkueet ja mitalitaulukot

Viimeksi päivitetty 24.4.2015 01:24

Salibandyn juniorisarjojen SM-sarjoen mitalistit ja mitalitaulukot ikäluokittain 

A-pojat  A-tytöt B-pojat B2-pojat B-tytöt
C-pojat   C2-pojat   C-tytöt D-pojat D-tytöt
E-pojat F-pojat Pojat yhteensä   Tytöt yhteensä   Juniorit yhteensä  

A-pojat

1990-91* Bandy Boys -88 Setlementti Gunners
1991-92* HNMKY TuuU Toukolan Salibandy
1992-93 Kilo Dynamo TuuU Ruokolahden Raju
1993-94 Synkkä Uhma Espoon Oilers Saliketut
1994-95 Josba Happee Tapanilan Erä
1995-96 Happee Josba VFT
1996-97 VFT SSV Happee
1997-98 Loviisan Tor Gunners Josba
1998-99 Josba Helsingin NMKY Loviisan Tor
1999-00 HNMKY NST SSV
2000-01 SSV Gunners OLS
2001-02 Tapanilan Erä HIFK Espoon Oilers
2002-03 Espoon Oilers Josba Tapanilan Erä
2003-04 NST HIFK SC Blues
2004-05 Tapanilan Erä HIFK Espoon Oilers
2005-06 IC-Akatemia** NST SSV
2006-07 HIFK SPV Happee
2007-08 Happee Gunners IC-Akatemia**
2008-09 Happee IC-Akatemia** TPS
2009-10 Happee TPS Espoon Oilers
2010-11 Happee Tapanilan Erä TPS
2011-12 Happee TPS Classic
2012-13 Tapanilan Erä OLS Happee
2013-14 OLS Westend Indians Tapanilan Erä
2014-15 Classic Tapanilan Erä OLS
  *Ikäluokkana P18    
  **IC-Akatemia pelasi Ilveksen sarjapaikalla
Seura K H P
Happee 6 1 3
Tapanilan Erä 3 2 3
Josba 2 2 1
Helsingin NMKY 2 1 0
HIFK 1 3 0
NST 1 2 0
Espoon Oilers 1 1 3
OLS 1 1 2
SSV 1 1 2
Ilves 1 1 1
Classic 1 0 1
Loviisan Tor 1 0 1
VFT 1 0 1
Bandy Boys -88 1 0 0
Kilo Dynamo 1 0 0
Synkkä Uhma 1 0 0
Gunners 0 3 1
TPS 0 2 2
TuuU 0 2 0
Setlementti 0 1 0
SPV 0 1 0
Westend Indians 0 1 0
Ruokolahden Raju 0 0 1
Saliketut 0 0 1
SC Blues 0 0 1
Toukolan Salibandy 0 0 1

A-tytöt

1990-91* Vartiokylä Herttoniemi NNKY
1991-92* Tapanilan Erä Idän Traktor Josba
1992-93 Tapanilan Erä II Tapanilan Erä Idän Traktor
1993-94 Idän Traktor Josba Tapanilan Erä
1994-95 Josba Tapanilan Erä Idän Traktor
1995-96 Tapanilan Erä KKV Meikku
1996-97 Tapanilan Erä KKV GamTe
1997-98 Tapanilan Erä Helsingin NMKY Viikingit/Espoo
1998-99 Tapanilan Erä RuRu Espoon Oilers
1999-00 RuRu Tapanilan Erä SSV
2000-01 SSV Tapanilan Erä Josba
2001-02 Espoon Oilers FBC Turku Tapanilan Erä
2002-03 Tapanilan Erä Josba Espoon Oilers
2003-04 Tapanilan Erä SB-Pro NST
2004-05 Tapanilan Erä TPS PSS
2005-06 PSS TPS Tapanilan Erä
2006-07 SB-Pro PSS Classic
2007-08 Classic NST SB-Pro
       
  *Ikäluokkana Tytöt alle 18  
Seura K H P
Tapanilan Erä 9 4 3
Josba 1 2 2
Idän Traktor 1 1 2
PSS 1 1 1
SB-Pro 1 1 1
RuRu 1 1 0
Espoon Oilers 1 0 2
Classic 1 0 1
SSV 1 0 1
Vartiokylä 1 0 0
KKV 0 2 0
TPS 0 2 0
NST 0 1 1
FBC Turku 0 1 0
Helsingin NMKY 0 1 0
Herttoniemi 0 1 0
Gammelbackan Terä 0 0 1
Meikku 0 0 1
NNKY 0 0 1
Viikingit/Espoo 0 0 1

B-pojat

1990-91* HNMKY RuRu  
1991-92* RuRu Josba Jyväskylän Rynnistys
1992-93 Tapanilan Erä Josba Espoon Oilers
1993-94 Josba Tapanilan Erä Helsingin Hämäys
1994-95 Josba VFT Synkkä Uhma
1995-96 Josba Nakkisormet Loviisan Tor
1996-97 SSV Loviisan Tor Ruokolahden Raju
1997-98 SSV Nakkisormet Pöllöt
1998-99 SBS Eno OLS Espoon Oilers
1999-00 SSV NST HIFK
2000-01 SSV Tapanilan Erä HIFK
2001-02 M-Team SB-Pro FBC Turku
2002-03 Espoon Oilers NST Tapanilan Erä
2003-04 Tapanilan Erä SSV TPS
2004-05 NST Espoon Oilers TPS
2005-06 IC-Akatemia** Tapanilan Erä TPS
2006-07 Espoon Oilers FBT Karhut IC-Akatemia**
2007-08 FC Vaajakoski Ruokolahden Raju SB Vantaa
2008-09 Espoon Oilers Tapanilan Erä TPS
2009-10 Espoon Oilers TPS IC-Akatemia**
2010-11 SSV Classic Tapanilan Erä
2011-12 Westend Indians Classic OLS
2012-13 PSS OLS Classic
2013-14 Tapanilan Erä Josba Espoon Oilers
2014-15 Tapanilan Erä Classic TPS
  *Ikäluokkana P16    
  **IC-Akatemia pelasi Ilveksen sarjapaikalla
  Nakkisormet = NST    
Seura K H P
SSV 5 1 0
Tapanilan Erä 4 4 2
Espoon Oilers 4 1 3
Josba 3 3 0
NST 1 4 0
RuRu 1 1 0
Ilves 1 0 2
FC Vaajakoski 1 0 0
Helsingin NMKY 1 0 0
M-Team 1 0 0
PSS 1 0 0
SBS Eno 1 0 0
Westend Indians 1 0 0
Classic 0 3 1
OLS 0 2 1
TPS 0 1 5
Loviisan Tor 0 1 1
Ruokolahden Raju 0 1 1
FBT Karhut 0 1 0
SB-Pro 0 1 0
VFT 0 1 0
HIFK 0 0 2
FBC Turku 0 0 1
Helsingin Hämäys 0 0 1
Jyväskylän Rynnistys 0 0 1
Pöllöt 0 0 1
SB Vantaa 0 0 1
Synkkä Uhma 0 0 1

B2-pojat 

1998-99 Josba Tapanilan Erä M-Team
1999-00 HNMKY II Tapanilan Erä M-Team
2000-01 Ilves SaFa SC Urbans
2001-02 Tapanilan Erä SSV Ruokolahden Raju
2002-03 Tapanilan Erä Kirkkonummi Rangers SSV
Seura K H P
Tapanilan Erä 2 2 0
Helsingin NMKY 1 0 0
Ilves 1 0 0
Josba 1 0 0
SSV 0 1 1
Kirkkonummi Rangers 0 1 0
SaFa 0 1 0
M-Team 0 0 2
Ruokolahden Raju 0 0 1
SC Urbans 0 0 1

B-tytöt

1993-94 Tapanilan Erä Espoon Oilers Helsingin Hämäys
1994-95 Tapanilan Erä Tapanilan Erä II Espoon Oilers
1995-96 Tapanilan Erä GamTe Espoon Oilers
1996-97 Tapanilan Erä GamTe Espoon Oilers
1997-98 Espoon Oilers Tapanilan Erä KKV
1998-99 Erä Tigers Espoon Oilers SC Top
1999-00 Tapanilan Erä SBS Rupu Josba
2000-01 Tapanilan Erä SBS Rupu SSV
2001-02 Tapanilan Erä SBS Rupu Happee
2002-03 Tapanilan Erä SB-Pro M-Team
2003-04 Tapanilan Erä M-Team PSS
2004-05 TPS Classic Tapanilan Erä
2005-06 TPS SSV Tapanilan Erä
2006-07 SB-Pro Tapanilan Erä ÅIF
2007-08 Tapanilan Erä SB Naantali Espoon Oilers
2008-09 SB-Pro SB Naantali TPS
2009-10 Tikkurilan Tiikerit OLS Tapanilan Erä
2010-11 TPS Tapanilan Erä Tikkurilan Tiikerit
2011-12 Koovee PSS OLS
2012-13 PSS Koovee SB-Pro
2013-14 PSS Koovee SB-Pro
2014-15 Koovee M-Team PSS
Seura K H P
Tapanilan Erä 11 4 3
TPS 3 0 1
Koovee 2 2 0
PSS 2 1 2
SB-Pro 2 1 2
Espoon Oilers 1 2 4
Tikkurilan Tiikerit 1 0 1
SBS Rupu 0 3 0
M-Team 0 2 1
Gammelbackan Terä 0 2 0
SB Naantali 0 2 0
OLS 0 1 1
SSV 0 1 1
Classic 0 1 0
Happee 0 0 1
Helsingin Hämäys 0 0 1
Josba 0 0 1
KKV 0 0 1
SC Top 0 0 1
ÅIF 0 0 1

C1-pojat 

1990-91 RuRu Olari  
1991-92 Bandy Boys -88 Tuomarilan Urheilijat Boltsi Boys
1992-93 S.C. Kings Bandy Boys -88 Viikingit II
1993-94 RuRu Agricolan Staga Josba
1994-95 Nakkisormet GamTe RuRu
1995-96 GamTe Espoon Oilers TuNMKY
1996-97 SSV Nakkisormet II GamTe
1997-98 Nakkisormet KKV Tapanilan Erä
1998-99 SaFa Ruokolahden Raju Josba
1999-00 SC Blues Ilves SaFa
2000-01 SSV NST Tapanilan Erä
2001-02 Tapanilan Erä Merikoski SBT Espoon Oilers
2002-03 SB-Pro NST Espoon Oilers
2003-04 HIFK II FBC Turku Sbandy
2004-05 HIFK Gunners TPS
2005-06 FBT Karhut FC Vaajakoski Espoon Oilers
2006-07 M-Team Tapanilan Erä Myllypuron Pauhu
2007-08 TPS Espoon Oilers FBS-97
2008-09 TPS SSV Classic
2009-10 Espoon Oilers Tapanilan Erä Westend Indians
2010-11 PSS HU-46 Koovee
2011-12 LFT Classic Espoon Oilers
2012-13 Tapanilan Erä Classic Kirkkonummi Rangers
2013-14 TPS Blackbirds SSV
2014-15 Classic NST Steelers JSB
       
  Kausilla 1990-92 sarjana P14, kausilla 1992-98 C-pojat
  Nakkisormet = NST  
Seura K H P
TPS 3 0 1
NST 2 4 0
Tapanilan Erä 2 2 2
SSV 2 1 1
RuRu 2 0 1
HIFK 2 0 0
Espoon Oilers 1 2 4
Classic 1 2 1
Gammelbackan Terä 1 1 1
Bandy Boys -88 1 1 0
SaFa 1 0 1
FBT Karhut 1 0 0
LFT 1 0 0
M-Team 1 0 0
PSS 1 0 0
S.C. Kings 1 0 0
SB-Pro 1 0 0
SC Blues 1 0 0
Agricolan Staga 0 1 0
Blackbirds 0 1 0
FBC Turku 0 1 0
FC Vaajakoski 0 1 0
Gunners 0 1 0
HU-46 0 1 0
Ilves 0 1 0
KKV 0 1 0
Merikoski SBT 0 1 0
Olari 0 1 0
Ruokolahden Raju 0 1 0
Tuomarilan Urheilijat 0 1 0
Josba 0 0 2
Boltsi Boys 0 0 1
FBS-97 0 0 1
Kirkkonummi Rangers 0 0 1
Koovee 0 0 1
Myllypuron Pauhu 0 0 1
Sbandy 0 0 1
Steelers JSB 0 0 1
TuNMKY 0 0 1
Westend Indians 0 0 1
Viikingit 0 0 1

C2-pojat 

1998-99 LoSB SSV Tapanilan Erä
1999-00 SSV LoSB Tapanilan Erä
2000-01 SSV Kirkkonummi Rangers NST
2001-02 Espoon Oilers SB-Pro HIFK
2002-03 SalPa FBC Turku HIFK
2003-04 Happee II Ilves Happee
2004-05 RuRu JSB TPS Karhut
2005-06 SB Vantaa Gunners Tikkurilan Tiikerit
2006-07 FBS-97 TPS Espoon Oilers
2007-08 Classic Tapanilan Erä TPS
2008-09 Tapanilan Erä FBT Karhut TPS
2009-10 Tapanilan Erä PSS TPS
2010-11 Pakilan Visa TPS Classic
2011-12 Tapanilan Erä PSS Classic
2012-13 Blackbirds Tapanilan Erä TPS
2013-14 Tapanilan Erä Steelers JSB Classic
2014-15 TPS RSS Panthers GrIFK
Seura K H P
Tapanilan Erä 4 2 2
SSV 2 1 0
TPS 1 3 4
LoSB 1 1 0
Classic 1 0 3
Espoon Oilers 1 0 1
Happee 1 0 1
Blackbirds 1 0 0
FBS-97 1 0 0
Pakilan Visa 1 0 0
RuRu JSB 1 0 0
SalPa 1 0 0
SB Vantaa 1 0 0
PSS 0 2 0
FBT Karhut 0 1 1
FBC Turku 0 1 0
Gunners 0 1 0
Ilves 0 1 0
Kirkkonummi Rangers 0 1 0
RSS Panthers 0 1 0
SB-Pro 0 1 0
Steelers JSB 0 1 0
HIFK 0 0 2
GrIFK 0 0 1
NST 0 0 1
Tikkurilan Tiikerit 0 0 1

C-tytöt

1993-94 Tapanilan Erä II GamTe Tapanilan Erä
1994-95 Tapanilan Erä Espoon Oilers Tapanilan Erä II
1995-96 S.C. Top Joutsenon Kataja Tapanilan Erä
1996-97 Tapanilan Erä Joutsenon Kataja Josba
1997-98 Rupusakki Tapanilan Erä Savitaipaleen Urheilijat
1998-99 Savitaipaleen Urheilijat Tapanilan Erä SBS Rupu
1999-00 Saksiniekat Savitaipaleen Urheilijat SB-Pro
2000-01 Tapanilan Erä SB-Pro LoSB
2001-02 Tapanilan Erä SBS Rupu SB-Pro
2002-03 Classic GamTe Tapanilan Erä
2003-04 SB-Pro TPS NST
2004-05 Kuljunmaan Palloseura Espoon Oilers SB-Pro
2005-06 SBS Rupu RuRu JSB SB-Pro
2006-07 Tapanilan Erä SB Naantali M-Team
2007-08 M-Team Tikkurilan Tiikerit Kihniön Urheilijat
2008-09 Tikkurilan Tiikerit Classic PSS
2009-10 SB-Pro PSS Classic
2010-11 Koovee PSS KaPa-65
2011-12 Koovee SB-Pro PSS
2012-13 Koovee M-Team PSS
2013-14 M-Team SB-Pro Westend Indians
2014-15 Loisto SB-Pro M-Team
       
  Rupusakki = SBS Rupu    
  Loisto=FBC Turku    
Seura K H P
Tapanilan Erä 6 2 4
Koovee 3 0 0
SB-Pro 2 4 4
M-Team 2 1 2
SBS Rupu 2 1 1
Classic 1 1 1
Savitaipaleen Urheilijat 1 1 1
Tikkurilan Tiikerit 1 1 0
FBC Turku 1 0 0
Kuljunmaan Palloseura 1 0 0
Saksiniekat 1 0 0
SC Top 1 0 0
PSS 0 2 3
Espoon Oilers 0 2 0
Gammelbackan Terä 0 2 0
Joutsenon Kataja 0 2 0
RuRu JSB 0 1 0
SB Naantali 0 1 0
TPS 0 1 0
Josba 0 0 1
KaPa -65 0 0 1
Kihniön Urheilijat 0 0 1
LoSB 0 0 1
NST 0 0 1
Westend Indians 0 0 1

D-pojat 

1990-91 Herttoniemi S.C. Dalmac  
1991-92 Bandy Boys -88 Tapanilan Erä RuRu
1992-93 Tapanilan Erä Bandy Boys -88 Boltsi Boys
1993-94 GamTe Agricolan Staga Espoon Oilers
1994-95 KyIF KyIF II Agricolan Staga
1995-96 Tapanilan Erä Nakkisormet Agricolan Staga
1996-97 SaFa GamTe M-Team Coach Team
1997-98 Viikingit/Espoo Helsinigin Kiekko Espoon Oilers
       
  Kausilla 1990-92 sarjana P12  
  Nakkisormet = NST  
Seura K H P
Gammelbackan Terä 2 0 0
Tapanilan Erä 2 0 0
Bandy Boys -88 1 1 0
KyIF 1 1 0
Herttoniemi 1 0 0
Viikingit/Espoo 1 0 0
Agricolan Staga 0 1 2
S.C. Dalmac 0 1 0
Helsingin Kiekko 0 1 0
M-Team 0 1 0
NST 0 1 0
Tapanilan Erä 0 1 0
Espoon Oilers 0 0 2
Boltsi Boys 0 0 1
Coach Team 0 0 1
RuRu 0 0 1

D-tytöt

1994-95 Tapanilan Erä Joutsenon Kataja ZSKA
1995-96 Savitaipaleen Urheilijat Tapanilan Erä GamTe
1996-97 Savitaipaleen Urheilijat Nukarin Haka Tapanilan Erä
1997-98 Nukarin Haka M-Team Tapanilan Erä
1998-99 Tapanilan Erä SB-Pro -96 Espoon Oilers
Seura K H P
Tapanilan Erä 2 1 2
Savitaipaleen Urheilijat 2 0 0
Nukarin Haka 1 1 0
Joutsenon Kataja 0 1 0
M-Team 0 1 0
SB-Pro 0 1 0
Espoon Oilers 0 0 1
Gammelbackan Terä 0 0 1
ZSKA 0 0 1

E-pojat

1990-91 Toppelundin koulu Boltsi Boys  
1992-93 GamTe Bandy Boys -88 S.C. Toppelund /Erä
1993-94 Tapanilan Erä Savitaipaleen Urheilijat GamTe
1994-95 Agricolan Staga Tapanilan Erä Coach Team
1995-96 Helsinigin Kiekko Agricolan Staga Synkkä Uhma
       
  Kaudella 1990-91 sarjana P10  
Seura K H P
Tapanilan Erä 1 1 1
Agricolan Staga 1 1 0
Gammelbackan Terä 1 0 1
Helsingin Kiekko 1 0 0
Toppelundin koulu 1 0 0
Bandy Boys -88 0 1 0
Boltsi Boys 0 1 0
Savitaipaleen Urheilijat 0 1 0
Coach Team 0 0 1
Synkkä Uhma 0 0 1

F-pojat

F-pojat      
1994-95 Savitaipaleen Urheilijat Agricolan Staga Agricolan Staga II
1995-96 Savitaipaleen Urheilijat Synkkä Uhma GamTe
Seura K H P
Savitaipaleen Urheilijat 2 0 0
Agricolan Staga 0 1 1
Synkkä Uhma 0 1 0
Gammelbackan Terä 0 0 1

Poikien SM-mitalit 1990-2015

Seura K H P
Tapanilan Erä 18 14 10
SSV 10 5 4
Espoon Oilers 7 4 13
Happee 7 1 4
Josba 6 5 3
NST 4 11 1
TPS 4 6 12
Gammelbackan Terä 4 1 3
Helsingin NMKY 4 1 0
Classic 3 5 6
HIFK 3 3 4
Ilves 3 3 3
Bandy Boys -88 3 3 0
RuRu 3 1 2
PSS 2 2 0
M-Team 2 1 2
Savitaipaleen Urheilijat 2 1 0
Agricolan Staga 1 4 3
OLS 1 3 3
FBT Karhut 1 2 1
SB-Pro 1 2 0
Loviisan Tor 1 1 2
Synkkä Uhma 1 1 2
SaFa 1 1 1
Westend Indians 1 1 1
VFT 1 1 1
Blackbirds 1 1 0
FC Vaajakoski 1 1 0
Helsingin Kiekko 1 1 0
KyIF 1 1 0
LoSB 1 1 0
FBS-97 1 0 1
SB Vantaa 1 0 1
SC Blues 1 0 1
Herttoniemi 1 0 0
Kilo Dynamo 1 0 0
LFT 1 0 0
Pakilan Visa 1 0 0
RuRu JSB 1 0 0
S.C. Kings 1 0 0
SalPa 1 0 0
SBS Eno 1 0 0
Toppelundin koulu 1 0 0
Viikingit/Espoo 1 0 0
Gunners 0 5 1
Ruokolahden Raju 0 2 3
FBC Turku 0 2 1
Kirkkonummi Rangers 0 2 1
TuuU 0 2 0
Boltsi Boys 0 1 2
Steelers JSB 0 1 1
HU-46 0 1 0
KKV 0 1 0
Merikoski SBT 0 1 0
Olari 0 1 0
RSS Panthers 0 1 0
S.C. Dalmac 0 1 0
Setlementti 0 1 0
SPV 0 1 0
Tuomarilan Urheilijat 0 1 0
Coach Team 0 0 2
GrIFK 0 0 1
Helsingin Hämäys 0 0 1
Jyväskylän Rynnistys 0 0 1
Koovee 0 0 1
Myllypuron Pauhu 0 0 1
Pöllöt 0 0 1
Saliketut 0 0 1
Sbandy 0 0 1
SC Urbans 0 0 1
Tikkurilan Tiikerit 0 0 1
Toukolan Salibandy 0 0 1
TuNMKY 0 0 1
Viikingit 0 0 1

Tyttöjen SM-mitalit 1990-2015 

Seura K H P
Tapanilan Erä 28 11 11
SB-Pro 5 7 7
Koovee 5 2 0
PSS 3 4 6
TPS 3 3 1
Savitaipaleen Urheilijat 3 1 1
Espoon Oilers 2 4 7
M-Team 2 4 3
SBS Rupu 2 4 1
Classic 2 2 2
Tikkurilan Tiikerit 2 1 1
Josba 1 2 4
Idän Traktor 1 1 2
SSV 1 1 2
FBC Turku 1 1 0
Nukarin Haka 1 1 0
RuRu 1 1 0
SC Top 1 0 1
Kuljunmaan Palloseura 1 0 0
Saksiniekat 1 0 0
Vartiokylä 1 0 0
Gammelbackan Terä 0 4 2
Joutsenon Kataja 0 3 0
SB Naantali 0 3 0
KKV 0 2 1
NST 0 1 2
OLS 0 1 1
Helsingin NMKY 0 1 0
Herttoniemi 0 1 0
RuRu JSB 0 1 0
Happee 0 0 1
Helsingin Hämäys 0 0 1
KaPa -65 0 0 1
Kihniön Urheilijat 0 0 1
LoSB 0 0 1
m/c ICS 0 0 1
Meikku 0 0 1
NNKY 0 0 1
Westend Indians 0 0 1
Viikingit/Espoo 0 0 1
ZSKA 0 0 1
ÅIF 0 0 1

Junioreiden SM-mitalit 1990-2015 

  Seura K H P Yht.
1. Tapanilan Erä 46 25 21 92
2. SSV 11 6 6 23
3. Espoon Oilers 9 8 20 37
4. TPS 7 9 13 29
5. Josba 7 7 7 21
6. Happee 7 1 5 13
7. SB-Pro 6 9 7 22
8. Classic 5 7 8 20
9. PSS 5 6 6 17
10. Koovee 5 2 1 8
11. Savitaipaleen Urheilijat 5 2 1 8
12. NST 4 12 3 19
13. Gammelbackan Terä 4 5 5 14
14. M-Team 4 5 5 14
15. RuRu 4 2 2 8
16. Helsingin NMKY 4 2 0 6
17. HIFK 3 3 4 10
18. Ilves 3 3 3 9
19. Bandy Boys -88 3 3 0 6
20. SBS Rupu 2 4 1 7
21. Tikkurilan Tiikerit 2 1 2 5
22. OLS 1 4 4 9
23. Agricolan Staga 1 4 3 8
24. FBC Turku 1 3 1 5
25. FBT Karhut 1 2 1 4
26. Idän Traktor 1 1 2 4
27. Loviisan Tor 1 1 2 4
28. Synkkä Uhma 1 1 2 4
29. Westend Indians 1 1 2 4
30. LoSB 1 1 1 3
31. SaFa 1 1 1 3
32. VFT 1 1 1 3
33. Blackbirds 1 1 0 2
34. FC Vaajakoski 1 1 0 2
35. Helsingin Kiekko 1 1 0 2
36. Herttoniemi 1 1 0 2
37. KyIF 1 1 0 2
38. Nukarin Haka 1 1 0 2
39. RuRu JSB 1 1 0 2
40. FBS-97 1 0 1 2
41. SB Vantaa 1 0 1 2
42. SC Blues 1 0 1 2
43. SC Top 1 0 1 2
44. Viikingit/Espoo 1 0 1 2
45. Kilo Dynamo 1 0 0 1
46. Kuljunmaan Palloseura 1 0 0 1
47. LFT 1 0 0 1
48. Pakilan Visa 1 0 0 1
49. S.C. Kings 1 0 0 1
50. Saksiniekat 1 0 0 1
51. SalPa 1 0 0 1
52. SBS Eno 1 0 0 1
53. Toppelundin koulu 1 0 0 1
54. Vartiokylä 1 0 0 1
55. Gunners 0 5 1 6
56. KKV 0 3 1 4
57. Joutsenon Kataja 0 3 0 3
58. SB Naantali 0 3 0 3
59. Ruokolahden Raju 0 2 3 5
60. Kirkkonummi Rangers 0 2 1 3
61. TuuU 0 2 0 2
62. Boltsi Boys 0 1 2 3
63. Steelers JSB 0 1 1 2
64. HU-46 0 1 0 1
65. Merikoski SBT 0 1 0 1
66. Olari 0 1 0 1
67. RSS Panthers 0 1 0 1
68. S.C. Dalmac 0 1 0 1
69. Setlementti 0 1 0 1
70. SPV 0 1 0 1
71. Tuomarilan Urheilijat 0 1 0 1
72. Coach Team 0 0 2 2
73. Helsingin Hämäys 0 0 2 2
74. GrIFK 0 0 1 1
75. Jyväskylän Rynnistys 0 0 1 1
76. KaPa -65 0 0 1 1
77. Kihniön Urheilijat 0 0 1 1
78. m/c ICS 0 0 1 1
79. Meikku 0 0 1 1
80. Myllypuron Pauhu 0 0 1 1
81. NNKY 0 0 1 1
82. Pöllöt 0 0 1 1
83. Saliketut 0 0 1 1
84. Sbandy 0 0 1 1
85. SC Urbans 0 0 1 1
86. Toukolan Salibandy 0 0 1 1
87. TuNMKY 0 0 1 1
88. Viikingit 0 0 1 1
89. ZSKA 0 0 1 1
90. ÅIF 0 0 1 1