Farmisopimukset

Viimeksi päivitetty 7.2.2017 13:22

Divarin joukkueiden farmisopimukset, sekä niiden alaiset pelaajat.
Farmisopimus on määritely kilpailusääntöjen 57§ ja 58§.

LNM (Divari) - OLS (Salibandyliiga)
1. Petri Niemelä (15.9.2016) - OLS
2. Veli-Pekka Turula (14.10.2016) - LNM
3. Juho Laurila (10.11.2016) - LNM
4. Janne Liusvaara (2.12.2016) - OLS
5. Ville Mestari (9.12.2016) - OLS

ÅIF (Divari) - ÅIF II (3. divisioona)
1. Miika Kettunen (19.9.2016) - ÅIF
2. Tony Boman (19.9.2016) - ÅIF
3. Teemu Karesniemi (19.9.2016) - ÅIF
4. Väinö Tuuli (19.9.2016) - ÅIF
5. Teemu Jokinen (20.9.2016) - siirtynyt
6. Sami Wikström (17.12.2016) - ÅIF II
7. Atte Mattsson (27.12.2016) - ÅIF II

Josba (Divari) - Josba Akatemia (2. divisioona)
1. Aapo Hämäläinen (15.9.2016) - Josba
2. Jere Kettunen (15.9.2016) - Josba
3. Juuso Lehtiniemi (15.9.2016) - Josba
4. Eetu Lehtiniemi (15.9.2016) - Josba
5. Samu Juvonen (15.9.2016) - Josba
6. Eemeli Ruokonen (15.9.2016) - Josba
7. Kalle Toivanen (15.9.2016) - Josba
8. Joona Kettunen (15.9.2016) - Josba
9. Konsta Lehikoinen (15.9.2016) - Josba Akatemia
10. Mikko Komulainen (13.10.2016) - Josba
11. Kimi Honkanen (2.2.2017) - Josba

Nurmon Jymy (Divari) - SPV (Salibandyliiga)
1. Petro Rautio (15.9.2016) - SPV
2. Janne Autio (15.9.2016) - SPV
3. Jaakko Laakso (15.9.2016) - Nurmon Jymy
4. Niko Raja-Aho (15.9.2016) - Nurmon Jymy
5. Tony Koponen (15.9.2016) - SPV
6. Eetu Sariola (15.9.2016) - Nurmon Jymy
7. Arttu Hautabacka (10.11.2016) - SPV
8. Jari Hankkio (1.12.2016) - SPV
9. Henri Urmas (1.12.2016) - SPV
10. Tuomas Mustonen (1.12.2016) - SPV
11. Harri Karjala (1.12.2016) - SPV
12. Jari Karjalainen (30.12.2016) - SPV

Erä Akatemia (Divari) - EräViikingit (Salibandyliiga)
1. Henri Luoma (16.9.2016) - Erä Akatemia
2. Mika Majalahti (16.9.2016) - Erä Akatemia
3. Perttu Järvinen (16.9.2016) - Erä Akatemia
4. Santeri Kainulainen (16.9.2016) - EräViikingit
5. Ossi Jalonen (17.9.2016) - EräViikingit
6. Ilkka Koski (17.9.2016) - EräViikingit
7. Sakari Pulkkinen (25.9.2016) - Erä Akatemia
8. Tuure Ailio (4.10.2016) - EräViikingit
9. Kevin Söderling (4.10.2016) - EräViikingit
10. Joonatan Surakka (4.10.2016) - EräViikingit
11. Eero Nuutinen (19.10.2016) - EräViikingit
12. Aaro Koski (3.12.2016) - Erä Akatemia

SB Welhot (Divari) - SB Welhot Akatemia (3. divisioona)
1. Kosti Jolkkonen (16.9.2016) - SB Welhot
2. Tero Korhonen (23.9.2016) - SB Welhot
3. Aleksi Marttila (30.9.2016) - SB Welhot Akatemia
4. Niko Uurtio (5.10.2016) - SB Welhot Akatemia
5. Jesper Kauhanen (14.10.2016) - SB Welhot
6. Aki Kolari (13.1.2017) - SB Welhot
7. Roni Tuononen (13.1.2017) - SB Welhot
8. Eero Vepsäläinen (13.1.2017) - SB Welhot
9. Roni Väänänen (13.1.2017) - SB Welhot

Blue Fox (Divari) - Blue Fox II (4. divisioona)
1. Axel Hedman (15.9.2016) - Blue Fox II
2. Johannes Vähäkangas (15.9.2016) - Blue Fox
3. William Sundelin (15.9.2016) - Blue Fox II
4. Anton Kronqvist (15.9.2016) - Blue Fox
5. Colin Björkholm (15.9.2016) - Blue Fox II
6. Didrik Lillas (15.9.2016) - Blue Fox
7. Jonathan Nilsson (15.9.2016) - Blue Fox
8. Staffan Roslund (22.9.2016) - Blue Fox II
9. Teemu Lillrank (2.12.2016) - Blue Fox II
10. Ronnie Ludén (5.1.2017) - Blue Fox
11. Jonne Ojala (13.1.2017) - Blue Fox

FBT Karhut (Divari) - FBT PiTu (2. divisioona)
1. Janne Kuusiluoto (20.9.2016) - FBT Karhut
2. Jan-Erik Haula (20.9.2016) - FBT PiTu
3. Jarno Tikka (26.10.2016) - FBT Karhut
4. Riku Salo (26.10.2016) - FBT Karhut
5. Mikael Lindroos (11.1.2017) - FBT Karhut
6. Kalle Salmi (19.1.2017) - FBT PiTu

FBC Turku (Divari) - FBC Turku II (3. divisioona)
1. Emil Rouhe (20.9.2016) - FBC Turku II
2. Jani Savilampi (20.9.2016) - FBC Turku II
3. Vili Niinikoski (20.9.2016) - FBC Turku II
4. Jouni Savonen (24.9.2016) - FBC Turku
5. Mika Susi (25.11.2016) - FBC Turku
6. Christian Del Castello (27.1.2017) - FBC Turku
7. Jussi Hoikkala (27.1.2017) - FBC Turku
8. Antti Hopeanaula (27.1.2017) - FBC Turku
9. Matti Manninen (27.1.2017) - FBC Turku

NST (Divari) - Imatran Voima (2. divisioona)
1. Juha Ahtiainen (27.9.2016) - NST
2. Konsta Vulli (8.10.2016) - Imatran Voima
3. Rasmus Kymäläinen (8.11.2016) - Imatran Voima
4. Juho Cedeström (8.11.2016) - Imatran Voima
5. Aatu Tella (11.11.2016) - Imatran Voima
6. Mikael Fernström (18.11.2016) - NST
7. Ville Nilosaari (26.1.2017)  - NST

LeBa SB (Divari) - LeBa-96 (3. divisioona)
1. Arttu Vaarala (23.9.2016) - LeBa-96
2. Jasper Jolkkonen (23.9.2016) - LeBa SB
3. Lasse Karvinen (23.9.2016) - LeBa-96
4. Otto Ville Piiroinen (23.9.2016) - LeBa-96
5. Jani Ruotsalainen (23.9.2016) - LeBa-96

SB Vaasa (Divari) - SB Vaasa YB (2. divisioona)
1. Kim Sand (10.12.2016) - SB Vaasa
2. Tomi Luhta (16.12.2016) - SB Vaasa
3. Nico Hagelberg (16.12.2016) - SB Vaasa YB